| Brand | South Shore |
|---|---|
| Type | Comforter Set |
| Size | 98" x 98" |
| Color | Gray |
| Features | Reversible |
| Set Includes | Quilted Bedding |
| Material | Polyester |
| Item Length | 98" |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Room | Bedroom |
| Item Width | 98" |
Check the listing for details. South Shore Quilted 3 Piece Comforter Set Gray 98" x 98" Bedding Reversible. Color: Gray, Condition: New without tags. Listed at 34.19 USD.