| Brand | Southern Living |
|---|---|
| Shape | Square |
| Item Width | 9 in |
| Item Length | 9 in |
| Material | Ceramic |
| Item Height | 3 in |
| Type | Bakestone |
| Color | Blue |
Check the listing for details. Southern Living at Home Tuscan Everyday Baker Blue Teal Square 9" Baking Dish. Color: Blue, Condition: Used. Listed at 19.00 USD. Tuscan Everyday Baker dish from Southern Living at Home Measures approximately 9" x 9" x 3" Stunning teal blue color Square dish with decorative curved edges Stoneware Dishwasher, microwave and oven safe Excellent pre-owned condition No chips, cracks or crazing noted HB9