| Color | Silver |
|---|---|
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | SD-FPH-36 |
| Fuel Type | Dual Fuel |
| Brand | starfire |
| Type | Fire Pit |
| Item Height | 36 in |
| Features | Weather Resistant |
| Finish | Polished |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 6 in |
| Item Weight | 2 lb |
| UPC | 0810049250300 |
Check the listing for details. Starfire Designs 36" Stainless Steel Fire Pit H-Burner. Color: Silver, Condition: New, Made in United States. Listed at 85.00 USD. The Starfire Designs 36" Stainless Steel Fire Pit H-Burner is a stylish and durable outdoor heating and cooking accessory. Made of high-quality stainless steel, this fire pit is perfect for creating a cozy outdoor ambiance.