| Brand | CE Compass |
|---|---|
| MPN | STRLK_MINI_CASE |
| Type | DoesNotApply |
| Model | STRLK_MINI_CASE |
| Item Length | 14.96 in |
| Item Width | 13.0 in |
| Item Height | 1.37 in |
| UPC | 843354120211 |
Check the listing for details. Starlink Mini Silicone Case with Anti-Reflection Black Sticker Cover. Condition: New. Listed at 27.99 USD. The anti-reflective black for Starlink protective cover case minimizes glare and reflections on car dashboards, improving visibility for a safer drive. Made from durable liquid silicone, it withstands rain, dust, and sunlight, ensuring long-lasting outdoor protection.