| UPC | 0049659645156 |
|---|---|
| Minimum Measurement | 0.0 in |
| Brand | Starrett |
| Accuracy | +/-0.001 in |
| Maximum Measurement | 6.0 in |
| Dial Color | Black |
| Caliper Type | Dial Caliper |
| MPN | B120A-6 |
| Graduations | 0.001 in |
Check the listing for details. STARRETT B120A-6 Dial Caliper w/Case,6 In,Black 2ZUF2. Condition: New. Listed at 354.15 USD. Dial Caliper w/Case,6 In,Black 2ZUF2. STARRETT B120A-6. Power adapters and other modifications may be necessary for proper operation in other countries. Grainger reserves the right to accept or reject any order.