| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Manufacturer | STARRETT |
| Model | 61467 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Caliper Type | Dial |
| MPN | 32026 |
| Brand | Starrett |
| Dial Color | White |
| Accuracy | +-0.001 |
| Minimum Measurement | 0.0 in |
| Maximum Measurement | 6.0 in |
| Graduations | 0.001 in |
Check the listing for details. 0-6" .001 DIAL CALIPER W/CASE STARRETT #3202-6 EDP#61467 New 1PC. Condition: New. Listed at 138.35 USD.