| Title | "Start" Application Set Black |
|---|---|
| Release Date | 08/07/2012 |
| Item Height | 11mm |
| Brand | Durable |
| Item Weight | 7 ouncesg |
| Item Width | 210mm |
| Color | Black |
| Dimensions | 11.81 x 8.27 x 0.47 inches |
| Item Length | 299mm |
| Type | Office Products |
| Material | Pappe |
| Style | Transparent |
| MPN | 22005-04 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4013951001701 |
Check the listing for details. "Start" Application Set Black. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 12.06 USD. Carpeta de aplicaciones color negro. Colour: black. Title: "Start" Application Set Black. Release Date: 08/07/2012. Front cover printed with the German word "Bewerbung" ('application'). Color: Black.