| UPC | 0065030870740 |
|---|---|
| Brand | StarTech |
| Type | USB Duplicator & Eraser |
| Item Height | 1.4 in |
| Color | Black |
| Model | USBDUPE115 |
| MPN | USBDUPE115 |
| Features | Duplication |
| Item Length | 13.6 in |
| Item Width | 6.3 in |
| Interface | USB |
Check the listing for details. StarTech 1:15 Standalone USB Duplicator and Eraser - for USB Flash Drives. Color: Black, Condition: New. Listed at 1287.87 USD.