| Brand | StarTech |
|---|---|
| Type | USB KVM Switch |
| Item Width | 2in |
| Item Length | 6in |
| Item Height | 9in |
| Color | Black |
| Unit Type | Unit |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | Taiwan |
| MPN | CBEAE7C778 |
| Features | Portable |
Check the listing for details. Startech.com 4 Port Rack Mountable USB KVM Switch w/ Audio & USB Hub SV431USBAE. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 97.98 USD. Tap here for more details on Startech.com 4 Port Rack Mountable USB KVM Switch w/ Audio & USB Hub SV431USBAE.