| Compatible Brand | Universal |
|---|---|
| Connection Split/Duplication | 1:2 |
| Color | White |
| UPC | 065030849999 |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | MUYHSMFFADW |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65. |
| Gauge | NA |
| Brand | StarTech |
| Type | Audio Cable |
| Unit Type | oz |
| Connector B | Mini-phone Female Stereo Audio, 3.5 mm Male |
| Connector A | Mini-phone Male Stereo Audio, Headphone |
| Features | Polyvinyl Chloride (PVC) - Jacket, Portable |
| Cable Length | 6" |
| Country of Origin | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Output Voltage | 3 V |
Check the listing for details. StarTech.com 4 Position Microphone and Headphone Splitter – 3.5 mm - White. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 5.30 USD. MIC AND HEADSET COMBO SPLITTER: Turn a 3.5 mm audio output port into two distinct ports, one 3.5 mm headphone jack and one 3.5 mm microphone port with this microphone and headphone splitter cable. Compact design for maximum portability - a great solution to have on hand in your laptop bag Lightweight, yet sturdy design that can easily be plugged in when required Headset not includedThe MUYHSMFFADW white headset adapter features two 3.5mm 3-position ports that provide a separate headphone and microphone connection that can be connected to the single audio port on your laptop.