| Maximum Video Resolution | 2048 x 1536 |
|---|---|
| Number of Displays Supported | 2 |
| Maximum Operating Distance | 200 ft |
| Device Supported | Computer |
| Limited Warranty | 2 Year |
| Depth | 4.6" |
| Number of Input Devices Support | 1 |
| Package Contents | <ul> <li>2 Port High Res. Video Splitter</li> <li>4 x Rubber feet |
| Green Compliant | Yes |
| Graphics Modes | VGA |
| Green Compliance Certificate/Au | RoHS |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.8" |
| UPC | 0065030785594 |
| Brand | StarTech |
| MPN | ST122PRO |
Check the listing for details. STARTECH.COM ST122PRO 2PORT HIGH RESOLUTION VGA. Width: 6.8", Condition: Open box. Listed at 24.99 USD. STARTECH.COM ST122PRO 2PORT HIGH RESOLUTION VGA