| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| MPN | Does not apply |
| Item Length | 9.2in |
| Item Height | 1.2in |
| Item Width | 7.2in |
| Author | Deborah J. Rumsey |
| Publication Name | Statistics for Dummies |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Publisher | Wiley & Sons, Incorporated, John |
| Publication Year | 2016 |
| Type | Textbook |
| Item Weight | 19.2 Oz |
| Number of Pages | 416 Pages |
Check the listing for details. Statistics For Dummies - Paperback By Rumsey, Deborah J. - VERY GOOD. Condition: Very Good. Listed at 5.86 USD. Statistics For Dummies - Paperback By Rumsey, Deborah J. - VERY GOOD Product Id:1119293529 Condition:USED_VERY_GOOD Notes:Item in very good condition! Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc...