| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Book Title | Statistics for People Who (Think They) Hate Statistics |
| MPN | Does not apply |
| Item Length | 10in |
| Item Height | 0.8in |
| Item Width | 7in |
| Author | Neil J. Salkind |
| Publication Name | Statistics for People Who (Think They) Hate Statistics |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Publisher | SAGE Publications, Incorporated |
| Publication Year | 2019 |
| Type | Textbook |
| Item Weight | 31 Oz |
| Number of Pages | 512 Pages |
Check the listing for details. Statistics for People Who (Think They) Hate Statistics - Paperback - VERY GOOD. Condition: Very Good. Listed at 58.03 USD. Statistics for People Who (Think They) Hate Statistics - Paperback - VERY GOOD Product Id:1544381859 Condition:USED_VERY_GOOD Notes:Item in very good condition! Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc...