| MPN | 52-614 |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Item Length | 3/4 in |
| Suitable For | Sliding Window |
| California Prop 65 Warning | This product may contain chemicals known to the State of California to cause cancer, birth defects, or other reproductive harm. |
| Brand | Unbranded |
| Type | Roller |
| Manufacturer Warranty | None |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 13/32 in |
| Model | 52-614 |
| Features | Has a 1/2 inch nylon roller. |
| Item Width | 5/16 in |
Check the listing for details. STB Window Roller Assembly, Nylon Wheel, 1/2" Diameter. Condition: New. Listed at 9.95 USD.