| Brand | Unbranded |
|---|---|
| type | thermostat |
| Temperature control range | -55 ℃ - 100 ℃ |
| Model | STC-3008 |
| size | 85*75*34.5mm |
| weight | 170g |
| Output capacity | 10A |
| quantity | 1 |
Check the listing for details. STC-3008 Dual Digital Temperature Controller Two Relay Output DC12V dual probe. Condition: New. Listed at 24.87 USD. Probe: integrated sensor. Output: 10A (direct output). < Wide application: Perfect for automatic switching of refrigeration and heating devices.