| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Analog/Digital | Digital |
| Sensor Type | Integrated sensor |
| Model | STC-3028 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Voltage | AC 110-220V |
| select | AC 110V-220V |
| Type | NTC sensor |
| Power Supply | DC12V / DC24V / AC110V-220V |
| Marke | Markenlos |
| Marca | Sin marca |
| Temperature range | -20 ° C ~ +80 ° C |
| Accuracy | ±1°C |
| Net weight | 120g |
| Resolution | 0.1 |
| Marque | - Sans marque/Générique - |
| Gross weight | 140g |
| Humidity Range | 00%RH~+100%RH |
| Line Length | 1 meter |
| Measurement temperature | -55°C ~ +120°C |
| contact capacity | 10A |
Check the listing for details. STC-3028 Dual LCD Digital Thermostat Temperature Humidity Controller AC110-220V. Condition: New. Listed at 8.44 USD. Net weight 120g. Gross weight 140g. Product View.