| Color | 900w |
|---|---|
| Stall | Six speed regulation. |
| Blade length | 24cm/30cm |
| speed | 800-3000RPM |
| Certification | FCC,RoHS |
| Name | the bone saw machine |
| Brand | Unbranded |
| size | 430*270*170mm |
| Voltage | 220-240V |
| Net weight | 2.5kg |
| Power | 1050W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Steak Frozen Meat Fish Bone Chainsaw Cutting Tools Electric Bone Cutting Machine. Color: 900w, Condition: New, Made in China. Listed at 348.43 USD. Net weight: 3kg.