| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Stealth |
| Type | lateral brackets |
| Power Source | Electric/Battery |
| Item Height | 7 in |
| Model | Stealth Lateral Pads |
| MPN | Stealth Part # TCH7511 |
| Item Length | 7 in |
| Bundle Listing | Yes |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 7 in |
Check the listing for details. Stealth 5" x 7" Swing Away Laterals with Push Button Mounting Bracket Gel Pads. Condition: Open box. Listed at 199.99 USD. Stealth Lateral Pads (Set of 2) 7" x 5" with one Mounting Bracket both Gel Pads Stealth Part # TCH7511 Includes :2) Stealth Swing Away Lateral 2) Mounting Bracket 2) Stealth Gel Pad Will show scratches/shelf ware We Ship Same or One Business Day Thank You for Looking !!!