| Model | GSM RANGE CAM |
|---|---|
| Type | security camera system |
| Connectivity | Wireless, GSM, Cellular |
| Surveillance Technology | PTZ |
| Features | Battery, Outdoor/Weatherproof, Pan-Tilt Zoom |
| Location | Outdoor Only |
| Power Source | Battery |
| Item Height | 2.5 in |
| Item Width | 10 in |
| Item Weight | 2.4 lb |
| Brand | Stealth Cam |
| UPC | 813628005544 |
Check the listing for details. Stealth Cam GSM Range Cam Wireless Cellular Outdoor Weatherproof Security Camera. Condition: New. Listed at 55.00 USD.