| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Handheld |
| Suitable For | Upholstery |
| Features | Compact, Multifunctional, Portable, Refillable |
| Cord Type | Corded |
| Included Accessories | Crevice Tool, Extension Tool, Extension Wand, Brass Brush, Floor Brush, Microfiber Bonnet, Nozzle, Nylon Brush, Upholstery Brush, Window Tool |
| Heat Time | 2 min |
| Color | Multicolor |
| Power | 1000 W |
| Capacity | 350 ml |
| Voltage | 110-120V |
Check the listing for details. Steam Cleaner 1050W High Temp High Pressure Deep Clean AC, Couch, Tile & Kitchen. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 37.82 USD. Transform your cleaning routine with ourMultipurpose Handheld Pressurized Steam Cleaner ! Whether you're cleaning tile grout, sanitizing your couch, or detailing your car, there's a tool for every surface.