| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Usage | Home Use |
| Color | Green |
| MPN | Does not apply |
| Maximum Weight Capacity | 500 lb |
| Material | Steel |
| Item Length | 45.76 in |
| Vintage | Yes |
| Brand | Unbranded |
| Type | Power Squat Rack |
| Item Height | 85.43 in |
| Model | FM-FL905Q-GR |
| Features | Adjustable |
| Item Width | 50 in |
| Item Weight | 59.6 lb |
Check the listing for details. Steel Power Squat Rack Exceptional Durability Resist Chipping Rusting Green New. Color: Green, Condition: New. Listed at 148.19 USD. Clear Plastic Storage Bins W/ Built Handles Perfect Everyday Organizing 16 Pk 202.4 USDFree shipping16 Pcs Embossed Scalloped Stoneware Round Dinnerware Set White Brown Accents New62.0 USDFree shippingCordless 20 V Electric Shrub Trimmer Grass Shears Handheld Rechargeable Battery72.44 USD 50.99 USDFree shipping5%offWave Action Blender Shakes Crush Ice 40 Oz Glass Jar 12 Functions 700 W Black37.99 USD 39.99 USDFree shipping5%offStainless Steel Induction Cookware Set 19 Pcs Heavy Bottom Bonded Technology New189.99 USD 199.99 USDFree shipping5%offStorage Organizer 16 Cube Shelf Garment Racks Closet Metal Hammer Black 10 Lb52.43 USDFree shippingCordless Electric Ratchet Wrench Set 2 Pcs 2000mah Lithium-ion Battery Charger83.99 USDFree shippingModern K9 Crystal Chandelier Pendant Ceiling Lighting Fixture Dining Smoky Gray85.49 USD 89.99 USDFree shipping5%offPortable Charcoal Grill Tabletop Outdoor Cooking Backyard Camping Picnics Beach62.99 USDFree shipping12 Bottle Compressor Wine Cooler Refrigerator Counter Top Energy Efficient Black189.99 USD 199.99 USDFree shipping5%offIndoor 16 In High Velocity Internal Oscillation Stand Fan Head Tilts Red Black108.0 USDFree shipping6 Ft Centerfold Folding Table Heavy Duty Strong Steel Frame Steel Legs Black New75.0 USDFree shipping