| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Sheet/Flat Stock Length | 12 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Sheet/Flat Stock Thickness | 1/4 in |
| Metal/Alloy Type | Steel |
| MPN | Does Not Apply |
| Sheet/Flat Stock Width | 3 in |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Steel Rectangular Tubing 3"X 4" X 1/4" X 12". Condition: New. Listed at 22.00 USD. Steel Rectangular Tubing 3"X 4" X 1/4" X 12" For larger pieces or custom cuts please message us and we'll take care of you. We stock a wide variety of materials and have large inventories to fit the needs or our customers. Made by Harness Machine & Fab in Indiana Please contact Harness Machine & Fab for other sizes, materials, and custom cuts. We supply angle, flat bar, tubing, channel, and other steel products. We stock aluminum, stainless steel, brass, mild steel, hardened steel, and several other products. We offer CNC High Definition plasma cutting holding tight tolerances CNC Oxyfuel cutting Precision SawingBending