| Brand | Thorness |
|---|---|
| Main Colour | Black |
| Material | Enamelled steel, |
| Style | Contemporary |
| Color | Black |
| Item Length | 33cm |
| Item Width | 13cm |
| Type | Pellet shovel |
| Item Height | 9cm |
Check the listing for details. 𝗪𝗢𝗢𝗗𝗙𝗜𝗥𝗘 𝗣𝗘𝗟𝗟𝗘𝗧 𝗔𝗡𝗗 𝗖𝗢𝗔𝗟 𝗦𝗛𝗢𝗩𝗘𝗟 – Steel Scoop. Color: Black, Condition: New. Listed at 28.00 USD. 𝗪𝗢𝗢𝗗𝗙𝗜𝗥𝗘 𝗣𝗘𝗟𝗟𝗘𝗧 𝗔𝗡𝗗 𝗖𝗢𝗔𝗟 𝗦𝗛𝗢𝗩𝗘𝗟 – Steel Scoop.