| Brand | Hunter |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Height | 89.0 cm |
| Item Length | 206.0 cm |
| Item Weight | 14.29 kg |
| Item Width | 66.0 cm |
| Material | Steel |
| Type | Target Stand |
Check the listing for details. Steel Shooting Target Stand System (Stand, Chains & 4/15/20" Gong+7"x12" Torso)-. Color: Black, Condition: New. Listed at 68.50 USD. Product color: three green targets, an orange torso target, black bracket, black fixed iron sheet, silver iron chain. Torso target 1. Comprehensive Target Stand: Featuring 2 paper target brackets and a comprehensive range of targets and hardware, our steel target stand boasts 4 AR500 steel targets of different sizes, shoulder supports, baffles, 8 sturdy chains, 4 stable bracket legs, 8 fixed iron plates, 1 set of beams.