| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Hardness | 56-58 ROCKWELL |
| Blade Length | 2.25" |
| Color | Tan |
| Overall Length | 5.5" |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.25" |
| MPN | SW-114ASB/DA |
| Blade Types | Clip, Sheepfoot, & Coping |
| Brand | Steel Warrior |
| Type | Pocket Knife |
| Model | RANGE RIDER |
| Number of Blades | 3 |
| Features | Deer Etched on Bolsters & Handle |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Autumn Smooth Bone |
Check the listing for details. STEEL WARRIOR RANGE RIDER SW-114ASB/DA. Color: Tan, Condition: New other (see details). Listed at 10.80 USD. STEEL WARRIOR RANGE RIDER SW-114ASB/DA3 1/4" Closed Autumn Smooth Bone Handle3 High Quality Polished 440A Stainless Steel Blades 2 1/4" Clip, 1 5/8" Coping, & 1 1/2" Sheepfoot BladesNickel Silver Bolsters, Brass Pins and LinersDeer Etched on Bolsters & Handle One flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales