| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Hardness | 56-58 ROCKWELL |
| Blade Length | 2.25" |
| Color | Red |
| Overall Length | 5.5" |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.25" |
| MPN | SW-114RSB/BD |
| Blade Types | Clip, Sheepfoot, & Coping |
| Brand | Steel Warrior |
| Type | Pocket Knife |
| Model | RANGE RIDER |
| Number of Blades | 3 |
| Features | Bulldog Faces Etched on Handle |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Red Smooth Bone |
Check the listing for details. STEEL WARRIOR RANGE RIDER SW-114RSB/BD. Color: Red, Condition: New other (see details). Listed at 18.00 USD. STEEL WARRIOR RANGE RIDER SW-114RSB/BD3 1/4" Closed Red Smooth Bone Handle3-440A Stainless Steel Blades: 1-2 1/4" Clip,1-1 5/8" Coping, & 1-1 1/2" Sheepfoot BladesNickel Silver Bolsters, Brass Pins and LinersBulldog Faces Etched on Handle One flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales