| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | 440 Stainless Steel |
| Blade Length | 2.50" & 2.50" |
| Opening Mechanism | Manual |
| Color | White, Black, & Brown |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.375" |
| Overall Length | 5.875" |
| MPN | SW-111WABS |
| Blade Types | Clip & Spey Point |
| Brand | Steel Warrior |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Slip Joint |
| Model | Small Saddlehorn |
| Number of Blades | 2 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Winter Aged Bone |
Check the listing for details. STEEL WARRIOR SMALL SADDLE HORN SW-111WABS. Color: White, Black, & Brown, Condition: New other (see details). Listed at 19.00 USD. STEEL WARRIOR SMALL SADDLE HORN SW-111WABS3 3/8" Closed Winter Aged Bone Handle2-2 1/2" 440 Stainless Steel Clip Point & Spey BladesNickel Silver Bolsters, Brass Pins & Liners One flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart.Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales