MPN DA-88-12W-1
Number of Speeds 1
Installation Area Indoor & Outdoor
Connectors 2 Pin
Brand TDC
Mounting Wall Mounted
Personalize No
Current Type AC
Type Transformer
Control Style Manual
IP Rating IP65
Assembly Required No
Number in Pack 1
Voltage 120 V
Personalized No
Features Timer
Bulb Wattage 12 W