| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| For Gun Type | 0 |
| Department | Unisex Adult |
| Sport/Activity | Tooling |
| Custom Bundle | NO |
| Manufacturer Part Number | OT819LE |
| Brand | TOURBON |
| Type | Leather Tool Holder |
| Material | Leather |
| Size | Small |
| Number of Items | 1 |
| Color | Brown |
| Model | Tool Belt Pouch |
| MPN | OT819LE |
| Features | Belt Loop |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 5.1" |
| Item Length | 5.9" |
| Item Height | 9.4" |
| Item Diameter | 3.5" |
| Item Weight | 0.15kg |
| UPC | 295906333851 |
Check the listing for details. TOURBON Workshop Small Maintenance Tools Carrier Belt Pouch Buffalo Hide Leather. Color: Brown, Condition: New. Listed at 35.09 USD.