| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Warranty | No |
| Size | Large |
| Manufacturer SKU | 044228048130 |
| Color | Multicolor |
| Manufacturer Part Number | 44228048130 |
| MPN | 52555530 |
| Set Includes | Fork |
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 13" |
| California Prop 65 Warning | ⚠️WARNING⚠️ This product contains chemicals known to cause cancer |
| Brand | Towle Living |
| Size Type | Regular |
| Department | Kitchen |
| Type | Rainbow Cold Meat Fork |
| Item Height | 1" |
| Number in Pack | 1 |
| Manufacturer | Towle Living |
| Model | 19-2073 |
| Features | Rainbow |
| Item Weight | 1lbs |
Check the listing for details. Towle Living Basic Rainbow Colorful Large Cold Meat Fork. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 10.00 USD. Towle Living Basic Rainbow Colorful Large Cold Meat Fork.