| Plug Type | Type A, United States |
|---|---|
| Color | White |
| Input Voltage | 120 V |
| Material | Plastic |
| MPN | HS105 |
| Maximum Input Current | 15 A |
| Brand | TP-LINK |
| Type | Wi-Fi Plug |
| Number of Outlets | 1 |
| Recommended Environment | Indoor |
| Features | App-Controlled |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Output Voltage | 120 V |
| Voltage Conversion | Not Applicable/Not Available |
Check the listing for details. TP-Link HS105 Smart Wi-Fi Plug App-Controlled Type A White Indoor 3 Pack. Color: White, Condition: Used. Listed at 25.00 USD.