| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Plug Type | United States |
| Color | White |
| MPN | HS105 |
| Input Voltage | 120 V |
| Material | Plastic |
| Battery Size | N |
| Maximum Input Current | 2-5 A |
| Smart Home Compatibility | IFTTT |
| Brand | TP-LINK |
| Type | Battery Charger |
| Recommended Environment | Indoor |
| Number of Outlets | 1 |
| Features | Wireless |
| Maximum Compatible Appliance Wattage | Less Than 100 W |
| Output Voltage | 120 V |
| Smart Home Protocol | Bluetooth |
| Voltage Conversion | Not Applicable/Not Available |
Check the listing for details. TP-LINK HS105 Vers 2 Smart Wi-Fi Plug Mini works with Google Assistant. Color: White, Condition: New. Listed at 19.45 USD. TP-LINK HS105 Vers 2 Smart Wi-Fi Plug Mini works with Google Assistant.