| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| MPN | KP115 |
| Battery Size | N |
| Number of Outlets | 1 |
| Color | White |
| Input Voltage | 120 V |
| Brand | TP-LINK |
| Recommended Environment | Indoor |
| Output Voltage | 120 V |
| Plug Type | United States |
| Maximum Input Current | 11-15 A |
| Smart Home Compatibility | IFTTT |
| Features | Wireless |
| Maximum Compatible Appliance Wattage | Less Than 100 W |
| Material | Plastic |
| Type | Battery with Charger |
| Smart Home Protocol | Bluetooth |
| Voltage Conversion | Not Applicable/Not Available |
Check the listing for details. TP LINK KP115 KASA SMART WI-FI PLUG SLIM. Color: White, Condition: Open box. Listed at 22.99 USD. TP LINK KP115 KASA SMART WI-FI PLUG SLIM.