| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| MPN | HS105 |
| Number of Outlets | 1 |
| Color | White |
| Input Voltage | 120 V |
| Brand | TP-LINK |
| Recommended Environment | Indoor |
| Output Voltage | 120 V |
| Plug Type | United States |
| Maximum Input Current | 120 V |
| Smart Home Compatibility | IFTTT |
| Features | Wireless |
| Maximum Compatible Appliance Wattage | 1601-1800 W |
| Material | Plastic |
| Type | Wi-fi Plug |
| Resistance Properties | Rust Resistant |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Voltage Conversion | Not Applicable/Not Available |
Check the listing for details. TP-LINK Smart Wi-fi Plug Mini - White (HS105) (A3). Color: White, Condition: Open box. Listed at 8.99 USD. TP-LINK Smart Wi-fi Plug Mini - White (HS105).