| Binding | Electronics |
|---|---|
| Brand | TP-Link |
| Color | Golden,Black |
| Format | Electronics |
| Item Height | 0.28 in |
| Item Length | 0.75 in |
| Item Weight | 0.07 lbs |
| Item Width | 0.59 in |
| MPN | UB500 |
| Manufacturer | TP-Link |
| Model | UB500 |
| Number of Items | 1 |
| Type | USB Cables, Hubs & Adapters |
| UPC | 840030703447 |
Check the listing for details. TP-Link UB500 USB Bluetooth 5.4 Adapter Dongle Receiver for PC Golden Black. Color: Golden,Black, Condition: Open box. Listed at 10.49 USD. This TP-Link UB500 USB Bluetooth 5.4 Adapter Dongle Receiver for PC Golden Black is a quality product designed for optimal performance.