| Light Color | White, Warm White |
|---|---|
| Power Source | USB-Powered |
| Color | Black, White |
| Number of Flash Heads/Units | 1 |
| MPN | TR-10A |
| Brand | Unbranded |
| Type | Ring Light |
| Mount Type | Tripod |
| Voltage | 5 V |
| Model | TR-10A |
| Light Type | LED |
| Features | Adjustable Color Temperature |
| Item Weight | 0.65 kg |
| Power | 10 W |
Check the listing for details. TR-10A 10-Inch LED Ring Light Tripod Stand Adjustable Color Temp USB-Powered. Color: Black, White, Condition: Used. Listed at 10.00 USD. TR-10A 10-Inch LED Ring Light Tripod Stand Adjustable Color Temp USB-Powered