| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Bundle Description | Cable Tracker Sender Receiver User Manual Zip-up Tool Pouch |
| Cable Length | 0.5M |
| Connectivity | RJ11 |
| Connectors Supported | RJ11 |
| Custom Bundle | Yes |
| Form Factor | RJ11 |
| Item Height | 1" |
| Item Length | 8.85" |
| Item Width | 1.69" |
| Manufacturer Warranty | 3 months |
| Model | Network RJ11 Line Finder |
| MPN | B855 |
| Type | Network RJ11 Line Finder |
Check the listing for details. Tracer+Tool Bag Pouch Network RJ11 Line Finder Cable Tracker Tester Sender Wire. Condition: New, Made in China. Listed at 15.99 USD. Ideal for IT professionals, electricians, and DIY enthusiasts, this comprehensive kit provides the tools needed to locate cables, check continuity, and ensure proper connectivity across various cable types.