| Please Note | Delivery from the nearest warehouse in USA |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Back Stretch Bench |
| Color | Orange, Yellow, Black |
| Length Adjustment Range | 1.45-1.8m/4.76-5.91ft (8 Positions) |
| Load Capacity | 130kg/286.6lbs |
| Mount Type | Floorstanding |
| Assembly Required | Yes |
| Operation Method | Manual |
| Product Size | 186*35*68.5cm/73.23*13.77*26.96in |
| Package Size | 116*34.8*11.5cm/45.67*13.7*4.53in |
| Gross Weight | 10.95kg/24.14lbs |
| Net Weight | 9.16kg/20.19lbs |
| ✨Shipping Notice | Fast shipping from local warehouses in the USA |
| 😊Please Note | Delivery within 1 working day |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
Check the listing for details. Traction Table Cervical Lumber Spine Back Stretcher Board Traction Bed 286lbs. Color: Orange, Yellow, Black, Condition: New. Listed at 115.07 USD.