| Model | TradePro TP-SCALE |
|---|---|
| Brand | TradePro |
| System of Measurement | lbs. or kg. |
| Capacity | 220 lb |
| Items Included | Carrying Case |
| MPN | TP-SCALE |
| Item Length | 9 in |
| Item Width | 9 in |
| UPC | 699244106397 |
Check the listing for details. TradePro TP-SCALE Electronic Refrigerant Charging Scale 9" x 9" Slip-Resistant. Condition: New – Open box. Listed at 144.99 USD. Weight: 8 lbs.