| Features | Lightweight |
|---|---|
| MPN | -- |
| Item Height | 8.5 in |
| Material | Wood |
| Model | Djembe |
| Brand | Unbranded |
| Item Depth | 4 in |
| Item Diameter | 4 in |
| Type | Djembe |
Check the listing for details. Traditional Handmade Djembe Bongo Drum 8.5" x 4". Condition: Used. Listed at 33.89 USD. Height 8.5 in.