| Shape | Round |
|---|---|
| Color | gun metal |
| Item Diameter | 1.25 in |
| Fixings Supplied | Yes |
| Material | Metal |
| MPN | unknown |
| Suitable For | cabinets |
| Brand | House Parts |
| Type | Cabinet Knob |
| Item Height | 1.25 in |
| Number in Pack | 1 |
| Style | classic |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Finish | gun metal |
| Item Width | 1.25 in |
Check the listing for details. Traditional Mushroom Gun Metal Kitchen Bath Cabinet Knob Door Drawer Pull. Color: gun metal, Condition: Open box. Listed at 1.00 USD. Traditional Mushroom Shaped Cabinet Knob. Projection: 1 1/4 in.