| Brand | Traeger |
|---|---|
| Type | Grill Shelf |
| Size | 9.5" deep x 22 3/4" wide |
| Color | Black |
| Number in Pack | 1 |
| Model | Traeger Grills BAC361 |
| Year Manufactured | 2019 |
| Item Depth | 10 in |
| Finish | Matt |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 20.75" |
Check the listing for details. Traeger Grills Folding Front Shelf BAC361 20 Grill Accessory Stanbroil. Color: Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 29.99 USD. Stanbroil Folding Front Shelf For Traeger 20 Series, Tailgater, Renegade Pellet Grills, Grill Accessories For Traeger BAC361 Folding Shelf, Black. Made from heavy-duty steel for durability, classic black powder coated finish matches your grill.