| Package Dimensions | 4 88 x 4 17 x 0 63 inches |
|---|---|
| Item Weight | 3 2 ounces |
| Item model number | 4 0 x 1 7 mm chew proof |
| Manufacturer | lipxantiom |
| Connector Gender | male to male |
| Voltage | 300 volts |
| Plug Format | dc plug 4 0 x 1 7 mm |
| UL Listed | yes |
| Model | 4 0 x 1 7 mm chew proof |
| Brand | Lipxantiom |
| MPN | 4 |
| UPC | NA |
Check the listing for details. Trail Camera Power Cord,4.0x1.7mm DC Plug External Cable, Compatible.... Condition: New. Listed at 9.02 USD. 4.0x1.7mm DC Plug. We PROMISE we can make you happy if you give us a fair chance.