| Package Dimensions | 5 71 x 4 33 x 0 75 inches |
|---|---|
| Item Weight | 3 84 ounces |
| Item model number | 5 5 x 2 1 mm chew proof |
| Manufacturer | lipxantiom |
| Connector Gender | male to male |
| Voltage | 300 volts |
| Plug Format | 5 5 x 2 1 mm dc plug |
| UL Listed | yes |
| Model | 5 5 x 2 1 mm chew proof |
| Brand | Lipxantiom |
| MPN | 5 |
| UPC | NA |
Check the listing for details. Trail Camera Power Cord,5.5x2.1mm DC Plug External Cable Compatible.... Condition: New. Listed at 9.02 USD. 5.5x2.1mm DC Plug. We PROMISE we can make you happy if you give us a fair chance.