| Compatible Brand | Tripp Lite |
|---|---|
| Voltage Compatibility | 240 V |
| Color | Black |
| Compatible Model | SUPDMB20K |
| MPN | SUPDMB20K |
| Brand | Tripp Lite |
| Connectors | Serial |
| Type | Power Distribution Panel |
| Maximum Power | 240 |
| Unit Type | PDU |
| Model | SUPDMB20K |
| Features | Cold Start |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. Tripp Lite SUPDMB20K Detachable Redundant PDU. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 110.00 USD. F6 - Like New . C9 - New Open Box . UI: IT00000376.