| Pattern | Solid |
|---|---|
| Closure | Zipper |
| Visible Logo | Triumph |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Item Depth | 7 in |
| Brand | Triumph |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Backpack |
| Care Instructions | Hand Wash Only |
| Item Height | 20 in |
| Features | Padded, Waterproof rain cover |
| Handle/Strap Material | Nylon |
| Performance/Activity | On-Road |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 14 in |
Check the listing for details. Triumph Motorcycle Backpack Black. Color: Black, Condition: Pre-owned, Made in United States. Suitable for On-Road. Listed at 65.00 USD.