| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Pattern | Trolls: Love The Beat |
| Insulation | All Seasons |
| Shape | Rectangle |
| Character | Trolls |
| Size | Twin |
| Custom Bundle | No |
| Fill Material | Polyester |
| Color | Multi-Color |
| MPN | ML991A |
| Material | 100% Polyester |
| Item Length | 86 in |
| Modified Item | No |
| Brand | DreamWorks |
| Department | Girls |
| Type | Comforter |
| Care Instructions | Machine Wash |
| Style | Children's |
| Theme | Trolls |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Room | Bedroom |
| Item Width | 72 in |
| Character Family | Trolls |
Check the listing for details. Trolls Twin/Full 2 Piece Comforter Set Pillow Sham Reversible Comforter NEW. Color: Multi-Color, Condition: New with tags. Listed at 25.46 USD. Trolls Twin/Full 2 Piece Comforter Set Pillow Sham Reversible Comforter NEW. (See photos for additional details and condition)