| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | 440 Stainless Steel |
| Blade Length | 2.25", 1.625", & 1.50" |
| Opening Mechanism | Manual |
| Color | White & Black |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.25" |
| Overall Length | 5.50" |
| MPN | TH-910HSJ |
| Blade Types | Clip Point, Sheepsfoot, & Pen |
| Brand | Frost Cutlery |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Slip Joint |
| Model | Range Riders |
| Number of Blades | 3 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Hot Scrape Jigged Bone |
Check the listing for details. TROPHY HUNTER CUTLERY RANGE RIDERS TH-910HSJ. Color: White & Black, Condition: New other (see details). Listed at 16.00 USD. TROPHY HUNTER CUTLERY RANGE RIDERS TH-910HSJ3 1/2" Closed Hot Scrap Jigged Bone3 440 Stainless Steel Blades: 1-2 1/2" Clip Point, 1-1 5/8" Sheepsfoot, 1-1 1/2" Pen BladesNickel Silver Bolsters, Brass Pins & LinersOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart.Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales