| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| MPN | 4075 |
| Item Length | 10 in |
| Suitable For | Sheet Music |
| Item Height | 1 in |
| Item Width | 3 in |
| Color | Clear |
| Material | Wood |
| Brand | Grover-Trophy |
| Number of Tiers | 1 |
| Item Weight | 1 lb |
Check the listing for details. Trophy Wood Music Clip - 4075. Color: Clear, Condition: New. Listed at 13.95 USD. Trophy Wood Music Clip - 4075 Transparent Music Stand Clip. Holds music on your stand so it stays straight. Also good for windy outside gigs, and concerts. Transaparent, so you can see right through to the music! Sturdy wood base with flexible, clear plastic top. 10" long. Nickel plated spring provides strong holding action under any circumstance Trophy Wood Music Clip - 4075 Transparent Music Stand Clip. Holds music on your stand so it stays straight. Also good for windy outside gigs, and concerts. Transaparent, so you can see right through to the music! Sturdy wood base with flexible, clear plastic top. 10" long. Nickel plated spring provides strong holding action under any circumstance × × × Buy now and save! Shipping info Click the Shipping & Payments tab above the listing description for more info Click the Shipping & Payments tab above the listing description for more info! Additional delivery notes PICK UP OPTION Sorry, our items are NOT available for pick-up. PAYMENT Immediate payment is required upon selecting "Buy It Now" or upon checking out through the cart. We accept payment via U.S. PayPal accounts and all Major Credit Cards, Debit Cards & Google Pay. We are legally required to collect sales tax in those states and localities where we maintain a physical presence (nexus). The applicable amount of sales tax charged to an order will be calculated based on the shipment destination's state and local sales tax laws. Thank you for shopping with us on eBay! Additional Information No additional information at this time Ask seller a question You might also like Alexander Superial Bb Clarinet Reeds- 5 Per Box Brancher Jazz Baritone Saxophone Reeds - 4 Per Box Brancher Jazz Soprano Sax Reeds - 6 Per Box EDGWARE BY BICCO Brass Soak Contact To contact our Customer Service Team, simply click the button here and our Customer Service team will be happy to assist. Ask seller a question © Weinermusic Shipping & Payments Click the Shipping & Payments tab above the listing description for more info Payment Accepted Payment Methods Immediate payment is required upon selecting "Buy It Now" or upon checking out through the cart. We accept payment via U.S. PayPal accounts and all Major Credit Cards, Debit Cards & Google Pay. We are legally required to collect sales tax in those states and localities where we maintain a physical presence (nexus). The applicable amount of sales tax charged to an order will be calculated based on the shipment destination's state and local sales tax laws. Thank you for shopping with us on eBay! Returns Returns are accepted Items must be returned within 30 days of the auction ending Buyer will pay for return shipping. eBay integration by