| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Multicolor |
| Department | Adults |
| Features | Fashionable decorative, Hand wash recommended, Top quality |
| Finish | Polished |
| Item Height | 4.37 in |
| Item Length | 4.12 in |
| Item Width | 2.37 in |
| Material | Ceramic |
| Room | Any Room, Bathroom |
| Set Includes | Toothbrush Holder |
| Style | Casual |
| Type | Toothbrush Holder |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Tropical Ceramic Toothbrush Holder Bathroom Decor. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 17.95 USD. Detail your bathroom with this beautiful multi-colored ceramic toothbrush holder. The tropical motif and soothing neutrals of the Colony Palm collection will bring stylish ease to your bathroom, featuring palm tree accents and textured details.